Ürey Hukuk Bürosu

Av. Dr. Ali Ürey tarafından kurulmuş olan Ürey Hukuk Bürosu, 30 yılı aşkın tecrübe ile ağır sanayiden yazılım sektörüne, zirai ilaç üretiminden kozmetiğe uzanan geniş bir yelpazede faaliyet gösteren müvekkillerine hukukun her alanında çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Alanının öncü bürolarından olan Ürey Hukuk’ta, müvekkillerimizin ihtiyaç ve beklentileri her vakada ayrı ayrı değerlendirilmekte; tüm hukuki destek ve avukatlık hizmetleri tecrübeli ve dinamik ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Hizmetlerimiz, hukuki deneyime ve farklı alanlarda tecrübeye sahip 15’i aşkın avukat, uzman, danışman ve destek biriminden oluşan yetkin bir ekiple sunulmaktadır.

Herkes için eşit çalışma ortamı sağlamak ve müvekkillerimize güncel hukuki ve ticari çözümleri en verimli şekilde sunmak ofisimizin temel ilke ve prensiplerindendir. Tecrübemiz ve bilgi birikimimizle yerli ve yabancı firmalara, gerek uyuşmazlık öncesi danışmanlık hizmetlerinde gerekse de uyuşmazlık sonrası dava sürecinde en iyi şekilde destek vermekteyiz. Deneyimimiz ve ekip çalışmasına olan inancımız ile en iyi sonuçlara ulaşmak için çalışmakta; müvekkillerimize ulusal ve uluslararası faaliyetlerinde titiz ve güvenilir hukuki çözümler üretmekteyiz.

Bunun yanı sıra, ülkemizin muhtelif bölgelerinde yakın işbirliği içinde çalıştığı çözüm ortakları ve hukuk büroları ile mevcut işbirliğimiz sayesinde müvekkillerimizin taleplerine hızlı bir şekilde cevap vererek en verimli hizmeti sunmaktayız.

TOP