Mehmet Fatih Zorlu, Soma Cemil Meriç Anadolu Lisesini kendi bölümünde birincilik ile bitirmiş, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Fakülte hayatında birçok seminer ve sempozyuma katılmış, öğrenci kulüp ve topluluklarında koordinatör olarak görevlerde bulunmuştur. Üniversite yıllarında kişisel veriler ve bilişim hukuku üzerine yoğunlaşmış ve bu yöndeki çalışmalara katılmıştır.

2022 yılında Anayasa Mahkemesi tarafından staja kabul edilmiş, Anayasada yer alan temel hak ve özgürlükler ile bireysel başvuru yönünden gerçekleştirilen eğitimlere katılarak raportörler eşliğinde çalışmalarda bulunmuştur.

Öğrencilik yıllarında çeşitli hukuk bürolarında kısa dönem çalışmalar gerçekleştirmiştir. Meslek hayatına Ürey Hukuk bünyesinde stajyer avukat olarak başlamış ve halen bu sıfatla hizmet vermeye devam etmektedir.

Mehmet Fatih Zorlu; iş hukuku, ticaret hukuku, icra ve iflas hukuku, kira hukuku, sözleşmeler hukuku, ceza hukuku gibi hukukun farklı alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Orta seviyede İngilizce bilmektedir.

Stj. Av. Mehmet Fatih Zorlu

Adres :İsmail Paşa Sk. No. 77
Koşuyolu Kadıköy - İstanbul
Telefon: +90 (216) 327 27 00
E-posta: mfatih.zorlu@urey.av.tr

TOP