Serdarhan Güler, Tokat İMKB Anadolu Öğretmen Lisesini bitirdikten sonra girdiği İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden onur derecesiyle mezun olmuştur. Ayrıca İsviçre’de Basel Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 2 dönem boyunca Erasmus Öğrenim Hareketliliği Programı ile hukuk eğitimi almış ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümünden mezun olmuştur. Halen İstanbul Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında tezli yüksek lisans yapmakta ve Anadolu Üniversitesi’nde Web Tasarımı ve Kodlama bölümünde eğitim görmektedir. Bunların yanı sıra birçok uluslararası seminere ve Avrupa Birliği projelerine katılım sağlamıştır.

Meslek hayatına Ürey Hukuk bünyesinde yasal staj ile başlamıştır ve ruhsatını aldıktan sonra da aynı büroda avukat olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Serdarhan Güler, iş hukuku, ticaret hukuku, borçlar hukuku, kişisel verilerin ve gizli bilgilerin korunması, fikri mülkiyet, bilişim hukuku, kira ve taşınmaz hukuku gibi çeşitli konularda; sözleşme hazırlama, ihtilafların alternatif uyuşmazlık çözüm yollarıyla (Arabuluculuk vb.) çözümlenmesi ve dava süreçlerinin yönetiminde müvekkillerimize destek vermektedir.

Kendisi, Uluslararası Gençlik Aktiviteleri Merkezi Derneği(International Youth Activities Center Association - IYACA)’nde denetleme kurulu üyesi ve Güleryüz Kimsesiz Çocuk ve Gençleri Destekleme Derneği’nde ise yönetim kurulu başkan yardımcısıdır.

İleri seviyede İngilizce ve başlangıç seviyesinde Almanca bilmektedir.

Av. Serdarhan Güler

Adres :İsmail Paşa Sk. No. 77
Koşuyolu Kadıköy - İstanbul
Telefon: +90 (216) 327 27 00
E-posta:serdarhan.guler@urey.av.tr

TOP