Beyza Somuncu, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2021 yılında mezun olmuştur. Eğitim hayatı boyunca pek çok topluluk bünyesinde aktif olarak görev alan ve çocuk odaklı çalışmalara önem veren meslektaşımız aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü öğrencisidir.

Somuncu, meslek hayatına ağırlıklı olarak deniz ticareti hukuku, tahkim hukuku ve milletlerarası özel hukuk alanlarında faaliyet gösteren saygın bir büroda öğrenci stajyer olarak başlamış; hukuk fakültesinden mezun olmasının akabinde başta aile hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, ceza hukuku ve icra hukuku olmak üzere dosya çeşitliliği oldukça fazla olan saygın bir ofiste yasal stajını tamamlamış ve avukatlık ruhsatını aldıktan sonra da 2023 yılı Ocak ayı itibari ile Ürey Hukuk Bürosu bünyesinde çalışmaya başlamış olup hâlihazırda büromuz bünyesinde çalışmaya devam etmektedir.

Somuncu; aile hukuku, borçlar hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, ceza hukuku ve icra hukuku alanlarında dava ve takip süreçlerinin yürütülmesi hususlarında müvekkillerimize destek vermektedir.

Somuncu, orta seviyede İngilizce ve başlangıç seviyesinde Almanca bilmektedir.

Av. Beyza Somuncu

Adres :İsmail Paşa Sk. No. 77
Koşuyolu Kadıköy - İstanbul
Telefon: +90 (216) 327 27 00
E-posta:beyza.somuncu@urey.av.tr

TOP