Beyza Büyükağaçcı, lise eğitimini Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesinde tamamlamış akabinde İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Şu anda ise İstanbul Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında tezli yüksek lisans yapmaktadır. Almış olduğu örgün eğitimin yanı sıra mesleki ve meslek alanı dışında birçok seminer ve yarışmaya katılmış, Kişisel Verileri Koruma Kurumu bünyesinde Veri Koruma Gönüllüsü olmuştur.

Meslek hayatına Ürey Hukuk bünyesinde yapmış olduğu yasal staj ile başlamış, avukatlık ruhsatını aldıktan sonra da Ürey Hukuk Bürosunda hizmet vermeye devam etmiştir.

Beyza Büyükağaçcı iş hukuku, ticaret hukuku, tarla hukuku, kira ve taşınmaz hukuku, vakıf hukuku, sosyal medya hukuku, kişisel verilerin ve gizli bilgilerin korunması hukuku gibi çeşitli konuları ilgilendiren hususlarda sözleşme hazırlanması ve uyarlanması süreçlerinde, uyuşmazlıkların adli makamlarda veya alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemleriyle çözümlenmesi noktasında müvekkillerimize destek vermektedir.

Kendisi KOCAV Bülteni Genel Yayın Yönetmeni, Rengahenk Dergisi Yayın Kurulu Üyesi, Genç Yeşilay gönüllüsüdür. İyi derecede İngilizce, başlangıç seviyesinde Arapça bilmektedir.

Av. Beyza Büyükağaçcı

Adres :İsmail Paşa Sk. No. 77
Koşuyolu Kadıköy - İstanbul
Telefon: +90 (216) 327 27 00
E-posta:beyza.buyukagacci@urey.av.tr

TOP